K : New Era

Roleplay forum na motivy anime K Project


You are not connected. Please login or register

Michael Eldridge

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 Michael Eldridge za Wed Aug 23 2017, 22:42

Jméno - Michael Eldridge
Věk - 21 let
Výška - 185 cm
Váha - 90 kg
Klan - Zelený (Král)
Zbraň - Speciálně upravený smartphone
Schopnosti - Jako malý chodil na karate. Získal černý pásek. Okolo 5 let se věnoval parkouru.
Schopnost krále zeleného kraje - Když se Michael stal králem získal schopnosti super hackera. Může hacknout a ovládat jakékoliv elektronické zařízení a získat jakékoliv informace. Za jeho peníze si mohl dovolit koupit nejmodernější vybavení a to od počítačů až po zbraně. Jako jeho hlavní zbraň mu slouží jeho smartphone, který byl speciálně vyroben pro něj. Tento telefon je úplně vystopovatelný a s jeho schopnostmi se může připojit kamkoliv a dělat skoro cokoliv. V boji na blízkou vzdálenost sice není úplně neschopný,ale radši se mu vyhýbá.Díky jeho vysoké inteligenci a umění využití prostředí se mu také říká mistr úniků.

Vzhled - Michael je od pohledu obyčejný milionář. Svalnatá postava, Hnědé vlasy učesané dozadu a arogatní výraz na obličeji. Pokud by jste ho viděli někde v davu lidí nepřišlo by vám na něj nic neobvyklého. Jediná věc kterou člověk uvidí jen , když přijde blíž je že jedno jeho oko je napůl hnědé a napůl svítivě zelené.

Minulost - Děda Michaela se přistěhoval asi v 15 do Japonska se svými rodiči.Přestěhovali se z Velké Británie. V 18 letech se jeho otec dostal do bývalého klanu jungle. Jako jediný člověk s jungle úrovní U se osobně potkal tehdejšího krále.Nějakou dobu na to byla zničena břidlice. Otec Michaela se narodil když bylo jeho dědovi 22 let. V jeho 20 letech se seznámil s jednou hezkou dívkou jménem Yuki, která pracovala v nemocnici jako zdravotní sestra. S touto Yuki se o rok později oženil. Když bylo otci Michaela 22 let založil jsi vlastní počítačovou firmu. Ve 24 se stal milionářem.Rok na to se narodil Michael. Kvůli komplikacím při porodu a neopatrnosti doktorů Michaelova matka Yuki zemřela pár dní po porodu.

Michaelův děda mu od malička vyprávěl o tom jaké to bylo když byl v klanu jungle. Vyprávěl mu o různých jeho příhodách, rvačkách i o zeleném králi se toho Michael dost doslechl. Dědovi příběhy se mu vždy líbili a chtěl se stát členem klanu jungle. Když bylo Michaelovi 18 zdědil firmu a všechny peníze po otci, kterého zavalila suť, když se pokoušel zachránit matku s dítětem ,která byla uvězněna v napůl rozbořeném domě po zemětřesení. V 21 letech se mu splnil sen a stal se králem zeleného klanu

Zobrazit informace o autorovi http://kprojectrpg.forumotion.eu

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru