K : New Era

Roleplay forum na motivy anime K Project


You are not connected. Please login or register

Pravidla hry

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 Pravidla hry za Wed Aug 23 2017, 19:55

1. Pokud se chcete účastnit hry musíte se zaregistrovat a poté napsat životopis postavy ,který bude půjde ke schválení.

Příklad životopisu :

Jméno postavy -
věk-
výška-
váha-
Klan -
Zbraň -
Funkce v klanu (Pokud ještě nebude zvolen král tak si můžete zažádat o funkci 1. , 2. s 3. nejlepší v klanu. Po zvolení krále je pasuje král) -
Popis schopností (nesmí být přehnané a musí souviset s schopnostmi krále, nebo musí mít jiné odůvodnění) -
Popis vzhledu -
Minulost -
Síla(od 1 až 500. 1 = normální člověk , 500 = zlatý nepřemožitelný král. Pokud vaše síla bude přehnaná vaším sepsaným schopnostem, nebo nebude uvedena tak ji určí admin) -

Před napsáním životopisu se koukněte do informací o klanech. V dodatečných informacích můžete najít věci, které budou nutné do vašeho životopisu.
POUŽITÍ POSTAVY Z ANIME SE AUTOMATICKY ZAMÍTÁ

2. Pokud chcete vaše  username na foru může být jakékoliv(kromě vulgarismů), ale musíte mít správě vyplněnou postavu3. Vyplnit svojí postavu. Informace které nemůžete upravovat ,budou upraveny adminem po schválení životopisu. Pokud nemáte obrázek svojí postavy dejte si  tam znak klanu.

4. Dodržovat příběh a dodržovat roli.

5. Dodržovat slušné chování

6. Změna postavení v klanu musí být hlášena králem adminovi, který změní status vaší postavy

7. Sídlo každého klanu slouží jako základna pro řešení interních záležitostí. To jednotlivých sídel mají přístup jen členové klanů.

8. Pokud píšete o tom co vaše postava dělá pište to do hvězdiček. např. : Hej ty *Zakřičel na chlapa s čepicí a ukázal na něj prstem*. Pokud vaše postava nebude mluvit nahlas, ale jen v duchu tak to pište do jednoduchých uvozovek. např. : 'Asi bych měl utéct'

9. Souboje : Souboje mohou probíhat libovolně,ale musí mít nějaká pravidla.Pokud je síla vašeho soupeře o hodně větší než ta vaše tak nemůžete vyhrát. Jediný způsob jak vyhrát takový souboj je přechytračit soupeře, nebo si přivolat někoho na pomoc.

Schopnosti musí mít nějaké omezení (Tyto omezující pravidla férově určí král. samozřejmost je rada adminů ). Jediní králové mají skoro neomezené. Jediné omezení je jejich Weismann level. Omezení může obsahovat nějakou bodovou stupnici, nebo určitý počet kolikrát mohou určitou schopnost použít.

Weismann level Weismam level se bude navyšovat s každou potyčkou, nebo použitím síly z jiného důvodu. Král by se neměl aktivně zapojovat do malých bojů a měl by být soudný. Pokud se král dostane do souboje , nebo využije až moc síly jeho Weismann level se do 2 dnů nezmění, měli byste nahlásit teto souboj adminovi s odkazem na daný souboj.
O navýšení Weismann levelu rozhoduje admin podle toho co se událo.

Pokud dosáhne králův level na maximum, měl by odstoupit, nebo by měl být zabit. Pokud tak neučiní do několika dnů spadne jeho meč a tím bude vyhlazen celý jeho klan, pokud se něco příběhového nestane.

Dokud král neurčí omezení schopností a nebudou schváleny, jeho klan nebude moci bojovat.

Kdo by nevěděl upravit postavu si můžete pod profilem a záložkou postava.

WIP

Zobrazit informace o autorovi http://kprojectrpg.forumotion.eu

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru